Košík je prázdný
Kategorie zboží

Přírodní náplast pro odvykání kouření ZERO SMOKING


Skoncujte jednou pro vždy s kouřením! Tato přírodní bylinná náplast, která obsahuje unikátní směs přírodních látek na bázi čínské medicíny vám pomůže s abstinenčními příznaky a chutí na cigaretu. 

 

Dočasně vyprodáno

Podrobný popis

  1. Obsahuje směs přírodních látek na základě čínské medicíny, které účinně pomáhají při odvykání kouření. 
  2. Zmírňuje či odstraňuje abstinenční příznaky. 
  3. Velmi rychlý nástup bez vedlejších účinků. 
  4. Snadné, pohodlné a diskrétní použití. 
  5. Balení obsahuje 30 kusů náplasti. 

 

Rozhodli jste se, že přestanete s kouřením? Tato náplast je výborným pomocníkem, který vám pomůže vytrvat, abyste mohli opět volně dýchat a nebyli zajatci chuti na cigaretu. 

 

Přírodní náplast ZERO SMOKING je určena pro léčbu závislosti na kouření (nikotinu), pro zmírnění abstinenčních příznaků a odstranění chuti na cigaretu. 

 

Náplast okamžitě a rovnoměrně uvolňuje do těla přírodní směs, která rychle a dlouhodobě účinkuje. Dávkování si můžete upravit podle potřeby, neboť produkt je čistě přírodní a bezpečný. Náplast lze kombinovat s jinými prostředky (např. se žvýkačkami apod.) 

 

 

Použití: 

Použití náplasti je velice jednoduché. Přiložte náplast na vyčištěnou suchou pokožku a složky z náplasti začnou okamžitě pronikat kůží do těla.  

 

Nikdy neaplikujte náplast na jakkoliv poraněnou či zarudlou pokožku. Nechte působit podle potřeby až 24 hodin. Osoby s kožním onemocněním či alergiemi by měli použití konzultovat s odborným lékařem. 

Není určeno pro těhotné a kojící ženy a pro mladistvé do 15 let. 

 

Složení: 

Extakt z přírodního tabáku, lékořice, hřebíčku, máty peprné a chmele. 

 

Velikost náplasti: 5x5cm  

 

Balení: 6 sáčků po 5ks (30ks celkem)