Košík je prázdný
Kategorie zboží

Taneční podložka X-PAD, Extreme Dance Pad, PlayDance edition


Doprava zdarma

PlayDance edition - česká taneční hra PlayDance v ceně 1499 Kč exkluzivně součástí balení! Odpružená taneční podložka nové generace s plastickým provedením šipek pro přesnou orientaci při hře. Podložka s velkou nosností a dlouhou životností pro připojení k PC vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Dočasně vyprodáno

Podrobný popis

X-PAD Extreme Dance Pad je pokročilou taneční podložkou pro připojení k PC. Tato podložka je nové generace s výrazným plastickým provedením šipek pro přesnou orientaci při hře do standardních i diagonálních směrů.  

 

 1. Profesionální odpružená taneční podložka s plastickou výplní pro začátečníky i velmi pokročilé hráče. Obsahuje vyztužená vyvýšená pole pro přesnou orientaci při tanci. Vyrobeno z velmi odolných protiskluzových materiálů. 
 2. Vhodná pro děti od 4 let i dospělé. Podložka s velkou nosností a dlouhou životností
 3. Snadná automatická instalace i USB zapojení, verze s 8 šipkami (lze použít i diagonální šipky). 
 4. Výborná zábava a pohyb na doma i různé akce a večírky. 
 5. Licence taneční hry PlayDance a songy součástí. Pouze připojíte podložku k PC, zapnete program a můžete začít s pohybem.

 

PlayDance edition. Součástí tohoto balení je nejmodernější taneční hra PlayDance v nejvyšší licenci Ultimate zdarma. Nová taneční hra určená nejen pro provoz s tanečními podložkami řady X-PAD.  

 

Hra má mnoho nových unikátních funkcí a ovládacích prvků, které dosud žádná z dostupných tanečních her nenabízela. Ovládání hry je intuitivní a přehledné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří od taneční hry vyžadují více než pouze hudbu a šipky. Samozřejmostí je moderní grafika a nadčasový design, který v současnosti postrádají veškeré zastaralé taneční hry. K této verzi hry je možné připojit až 8 tanečních podložek najednou. 

 
X-PAD Extreme Dance Pad obsahuje nový typ snímačů pro delší životnost a 100% přesné snímaní.  
Pro přesnou orientaci při tanci a šetrné došlapování na podložku je u X-Padu použito plastické vyztužení šipek. Vnitřní výplň je optimalizována jak pro měkké došlapování nezatěžující pohybovou soustavu, tak pro snadné odrážení, nutné pro náročnější skladby. Pro snadnou manipulaci a skladování je výplň také rovnou vložena do taneční podložky, není třeba ji jakkoliv kompletovat. Podložka je velice lehká a skladná. Lze ji jednoduše složit, uklidit či přenést na jiné místo. 
 

Tato podložka je skvělou volbou jak pro začátečníky, kteří chtějí proniknout do světa tanečních her, tak pro pokročilé, kteří chtějí skákat na špičkové úrovni. Tuto taneční podložku doporučujeme také zejména uživatelům, kteří chtějí obohatit různé večírky, oslavy, party a jiné akce.  
 
Taneční podložka X-PAD Extreme je sport, tanec, ale především zábava, kterou lze provozovat v podstatě kdekoliv. Je vhodná pro člověka jakéhokoliv věku, který má doma PC. Taneční podložka je netradičním dárkem, který překvapí, potěší a zároveň pozitivně působí na tělo i mysl. Je to skvělý způsob aktivního odpočinku bez nutnosti opouštět domov či práci. Pouze připojíte podložku k počítači, zapnete program a můžete začít s pohybem. Čeká vás příjemné zlepšování kondice, pálení přebytečných kalorií, zpevňování dolní poloviny těla, ale hlavně pestrý svět hudby a tanečních kroků, ke kterým nepotřebujete vrozený rytmus v těle!  

 

Pořiďte tento atraktivní dárek vašim dětem. Nyní již nebudou u PC sedět, ale pohybovat se. Poskytnete jim dlouhotrvající zábavu, kterou mohou sdílet s vámi i se svými kamarády. Zažijí radost z aktivního pohybu, kdy se budou postupně zlepšovat a zábavnou formou rozvíjet koordinaci, postřeh, cit pro rytmus, ale i celkovou kondičku. 

 
Kompatibilní s PC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory (např. Crypt of the NecroDancer). Není potřeba žádný driver (Plug&Play).  

 
K podložce je rovněž přiložena taneční hra StepMania 3.9 (pro Windows). Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR, který za vás provede veškerá nastavení programu PlayDance,  StepMania, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA. 
 

 

Parametry: 

 • licence PlayDance Ultimate v hodnotě 1499 Kč / 58 EUR v ceně 
 • Velmi vysoká životnost 
 • Vysoká nosnost 
 • Vyztužená vyvýšená tlačítka pro lepší orientaci 
 • Podklad vyroben z protiskluzového materiálu 
 • Rozměry odpovídající současným světovým standardům 
 • verze s osmi šipkami (lze použít i diagonální tlačítka) 
 • celkem 10 aktivních polí 
 • není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení 
 • tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí) 
 • Plug&Play (snadné zapojení do PC) 
 • USB připojení (Windows™ PC/Linux) 

Parametry

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Protiskluzový podklad: ano

Typ taneční podložky: Extreme Dance Pad, PlayDance edition