Košík je prázdný

Taneční podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad


Doprava zdarma

Profesionálně odpružená taneční podložka nové generace - nejlepší taneční podložka pro připojení k PC, kterou lze v současnosti na trhu nalézt. 

Dočasně vyprodáno

Podrobný popis

Představujeme Vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pro připojení k PC - divokou kartu z exkluzivní kolekce X-PAD. Po velikém úspěchu taneční podložky X-PAD, Extreme Dance Pad byla vyvinuta nová taneční podložka s maximální životností pro extrémní zátěž, která splňuje veškeré nároky jak pro domácí, tak pro komerční použití.

X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v současnosti bezkonkurenčně nejlepší taneční podložkou pro PC na trhu. Jedná se o podložku kombinující výhody softpadů a hardpadů. Z kategorie softpadů si odnáší velmi příjemný a komfortní povrch, nehlučný provoz a skladnost. Z kategorie hardpadů potom vysokou nosnost, extrémně velkou životnost a velmi přesné snímání.

Součástí taneční podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je speciálně vyvinutá tvrzená molitanová výplň, která hráči poskytuje dokonalou podporu při tanci na podložce. Tato výplň šetří klouby hráče - tlumí nárazy a dopady, ale tak, že se hráč do podložky nepropadá a nemůže tedy dojít ke zkreslování výsledků či diskomfortu při pokročilejší hře. Díky této speciálně vyvinuté výplni je maximálně prodloužena životnost, neboť téměř nedochází k opotřebovávání snímačů. 

X-PAD, PROFI Version Dance Pad svému uživateli poskytuje pevnou oporu pro odrazy a pocit tance na hardpadu. Samozřejmostí jsou plasticky vyztužené a vyvýšené šipky pro přesnou orientaci na podložce.

Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.

Díky speciální ochraně snímačů pevně tvrzenou molitanovou výplní, výztuhou šipek a díky preciznosti a lehkosti snímání  je vhodná jak pro začínající, tak velmi pokročilé hráče, kteří podložku zatěžují i několik hodin denně – ze všech nabízených podložek na trhu právě X-PAD, PROFI Version Dance Pad snese nejvyšší zátěž. Skvěle se hodí  na klasické domácí použití, večírky a jiné akce. Podložka není určena pro tanec v botách. 

Díky své váze a možnosti složení do malé krabice se s podložkou snadno a pohodlně manipuluje. Taneční podložka je lehká a zejména v rozložené podobě velice skladná. Odpružení lze snadno vyjmout a společně s taneční podložkou složit na rozměr cca 35x43x25 cm. 

Součástí tohoto balení je nejmodernější taneční hra PlayDance - nová ryze česká taneční hra určená nejen pro provoz s tanečními podložkami řady X-PAD. Na trh ji po několikaletém vývoji uvedla firma VISO TRADE s.r.o., přední výrobce a dodavatel nejprodávanějších tanečních podložek na českém trhu.

Hra má mnoho nových unikátních funkcí a ovládacích prvků, které dosud žádná z dostupných tanečních her nenabízela. Ovládání hry je intuitivní a přehledné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří od taneční hry vyžadují více než pouze hudbu a šipky. Samozřejmostí je moderní grafika a nadčasový design, který v současnosti postrádají veškeré zastaralé taneční hry. K této verzi hry je možné připojit až 8 tanečních podložek najednou.

V balení rovněž naleznete taneční hru StepMania 3.9 (pro Windows) s možností volby mezi kvalitní kompletní českou verzí hry nebo anglickou verzí hry.

Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za vás provede veškerá nastavení programu StepMania a PlayDance, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA.

Podložka je dodávána v exkluzivním dárkovém balení, jež koresponduje s nadčasovým designem podložky.

X-Pad, Profi Version Dance Pad je kompatibilní s PC (USB) a je vhodný pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. StepManiaDWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný ovladač/driver/ (Plug&Play). 

Pro bezplatné stažení programu StepMania pro Linux a navštivte stránky www.stepmania.com, případně www.ddr.cz, kde najdete podrobné české návody, jak instalace provést.

 

 Parametry: 

 • velmi vysoká životnost

 • 3 měsíční garance výměny produktu při běžném opotřebení

 • vložená jeden palec silná speciálně tvrzená molitanová výplň

 • výplň lze snadno vyjmout a vyměnit

 • vyztužená vyvýšená tlačítka pro přesnou orientaci

 • podklad vyroben z protiskluzového materiálu

 • vysoká nosnost

 • verze s osmi šipkami

 • celkem 10 aktivních polí

 • není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení

 • tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí)

 • Plug&Play (není potřeba žádný driver)

 • adaptér pro USB (Windows, Linux)

 • rozměry odpovídající současným světovým standardům

 

ZÁRUKA TANECNÍCH PODLOŽEK X-PAD

Záruka na výrobek je 24 měsíců a vztahuje se na všechny výrobní vady (kromě úmyslného a mechanického poškození a poškození způsobené použitím v rozporu s Návodem k obsluze). Kromě zákonné záruční lhůty zákazníkům poskytujeme i garanci výměny taneční podložky při běžném opotřebení (viz níže). Veškeré reklamace i opravy řeší zákazník přímo s námi. V návodu k obsluze je vyzván, aby nás kontaktoval přes formulář na našich stránkách a my s ním vše vyrešíme. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Veškeré podložky je možno odebírat ve dvou verzích - s garancí výměny 3 a 18 měsícu.

HALF SERVICE

Garance výměny 3 mesíce - Garance výměny či opravy taneční podložky při běžném opotřebení je v tomto prodejním režimu 3 měsíce. Neznamená to však, že po uplynutí této doby přestane výrobek fungovat (při zacházení v souladu s Návodem k obsluze zůstane taneční podložka zpravidla funkční několik let). Tato doba pouze vymezuje garanci bezchybnosti výrobku, kdy lze (pokud byla podložka používána v souladu s Návodem k obsluze) reklamovat i vady způsobené běžným opotřebením (například nefunkčnost snímačů, poškození povrchu taneční podložky, zdrhovadel apod.). Po uplynutí této lhůty lze reklamovat pouze výrobní vady.

FULL SERVICE

Garance výměny 18 mesíců – V tomto prodejním režimu garantujeme vysokou životnost taneční podložky. Neznamená to však, že po uplynutí uvedené doby přestane výrobek fungovat (při šetrném zacházení v souladu s návodem k obsluze zůstane taneční podložka funkční řadu let). Tato doba pouze vymezuje garanci bezchybnosti výrobku, kdy lze (pokud byla podložka používána v souladu s návodem k obsluze) reklamovat i vady způsobené bežným opotřebením (například nefunkčnost snímačů, poškození povrchu taneční podložky, zdrhovadel apod.). Po uplynutí této lhůty lze reklamovat pouze výrobní vady.


Parametry

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Protiskluzový podklad: ano

Typ taneční podložky: Profi Dance Pad