Košík je prázdný

Vyhřívané masážní pantofle s přírodními kameny, černé, CatMotion


Akce

Dopřejte si reflexní horkou masáž chodidel přírodními kameny. Skvělý dárek pro ni i pro něho.

Prodej ukončen

Podrobný popis

Dopřejte si reflexní masáž chodidel přírodními kameny vycházející z čínské medicíny, kdykoliv po ní zatoužíte. S těmito elektricky vyhřívanými masážními pantoflemi si navíc můžete vybrat, zda toužíte po klasické studené nebo intenzivní teplé masáži.

Boty jednoduše na chvilku připojíte ke snadno ovladatelnému magnetickému adaptéru, necháte nahřát na požadovanou teplotu a můžete relaxovat.

Skvělý dárek pro ženu či muže jakéhokoliv věku, který opravdu ocení.

Masáž pomocí těchto pantoflí vychází z čínské medicíny. Stimuluje akupresurní body na chodidlech a pomáhá zrelaxovat tělo. Jednotlivé druhy a tvary kamenů jsou poskládány přesně dle zásad čínské medicíny.

Unikátní vyhřívací funkce těchto pantoflí umožňuje nahřát pantofle až na 45°C. S nahřátými pantoflemi lze normálně chodit bez nutnosti neustálého připojení do el. sítě. Horká masáž je velice příjemná a mnohem efektivněji zvyšuje prokrvení celého těla a jednotlivých orgánů. Rychleji tak odstraňuje různé bolesti, napětí a únavu.

Na chodidlech se stejně jako na uchu odrážejí všechny vnitřní orgány. Každá reflexní zóna chodidel je přímo propojena s určitým orgánem, svalem, kloubem nebo nervy. Stimulace těchto zón a bodů působí příznivě na celé tělo a pomáhá při léčbě a prevenci mnoha obtíží. Masáž zlepšuje látkovou výměnu, podporuje imunitu, přispívá ke kvalitě spánku, ulevuje od bolestí různého původu a zmírňuje únavu, napětí a ztuhlost svalů.

RoHS – pantofle jsou vyrobené v souladu se směrnicí 2002/95/ES (Restriction of the use of certain Hazardous Substances in electrical and electronic equipment, česky "Omezení užívání některých nebezpečných látek v elektronických a elektrických zařízeních").


Parametry

Barva: černá

Pro koho: unisex

Velikost: M (38, 39), 25 cm, L (40, 41), 26 cm, XL (42, 43), 27 cm, XXL (44, 45, 46)

Elektrické vyhřívání: Ano