Košík je prázdný
Kategorie zboží

Výdělek provizní systém

Doporučte a vydělejte s DDR.cz!

Zaujaly vás taneční podložky/taneční koberce a chcete je doporučit svým známým a kamarádům? Zajistěte pro ně slevu a ještě profitujte z jejich nákupu!

Jak na to?

Zdarma se zaregistrujte na http://www.tanecnipodlozky.cz a získejte vlastní slevový kód. Doporučte taneční podložku známým či kamarádům a předejte jim svůj slevový kód, který vyplní při objednávce taneční podložky v našem e-shopu http://www.tanecnipodlozky.cz. Můžete jim také dát adresu na obchod v následující podobě http://www.tanecnipodlozky.cz/sleva/slevovykod. Takto zprostředkovaný zákazník získá slevu na nákup 3 % a vám bude připsána provize 10 % z celkové částky nákupu (bez DPH).

POZOR! Peníze, které si takto vyděláte nemusíte použít na nákup u nás, pošleme vám je na účet nebo složenkou na vaši adresu!

Náš tip

Zdá se vám přidělený číselný zprostředkovatelský kód obtížně zapamatovatelný? Jednoduše ho můžete ve svém účtu nahradit jakýmkoliv vlastním kódem, který si každý snadno zapamatuje.

V případě, že víte o nějakém zajímavém projektu, pro který byste podložky chtěli doporučit, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@tanecnipodlozky.cz. Pokud nás tento projekt zaujme, lze výši vaší provize a slevu pro klienta individuálně nastavit.

Kolik mohu takto vydělat?

Např. doporučíte-li zákazníka, který si u nás zakoupí s vaším slevovým kódem jeden kus podložky X-Pad PROFI Version Dance Pad (v současnosti nejlepší softpad na trhu), získáte provizi 150 Kč. Doporučíte-li takto každý měsíc jednoho zákazníka, vaše provize bude činit 1800 Kč za rok, a to pouze za doporučení našeho produktu. Maximální výše vaší odměny není nijak omezena, záleží pouze na množství zprostředkovaných obchodů.

Podmínky pro čerpání provize

Abyste získali provize, je třeba splnit dvě podmínky. Přes váš kód musí nakoupit minimálně 3 různí zákazníci a celková částka, kterou provizemi získáte musí činit alespoň 700Kč.

Zprostředkovatel si sám volí výši platby, po jejímž dosažení se má začít provize vyplácet. Po překročení této částky a splnění výše uvedených podmínek je zprostředkovateli zaslána k podpisu Smlouva o zprostředkování, která je vyžadována českou legislativou (smlouva se podepisuje pouze jednou, každá další výplata probíhá již automaticky po překročení zvolené částky). Vyplácení provize probíhá dle volby zprostředkovatele výplatou na účet nebo zasláním částky složenkou na adresu. Vyplácená částka je ponížena o náklady na převod částky (30,- Kč u platby na účet a 50,- Kč u platby složenkou).

Ostatní pravidla:

  • Údaje uvedené při registraci musí být pravdivé.
  • Zprostředkovatel má právo na vyplacení provize až po získání minimálně tří platících zákazníků.
  • Propagace našich služeb musí probíhat legálním způsobem (vylučujeme tedy SPAM ap.).
  • Zprostředkovatel musí jednat za svoji osobu, není zástupcem ani jednatelem VISO TRADE s.r.o., portálu www.ddr.cz či e-shopu www.tanecnipodlozky.cz.
  • Porušení některého z pravidel má za následek okamžité přerušení spolupráce a zprostředkovatel ztrácí nárok na vyplacení již naspořené částky.